2019/2020 навчальний рік

Переможець І (районного) та міського етапів конкурсу творчих робіт "Присвята рідному місту"

Мачок П. - учениця 8-Б класу, номінація "Харків - місто щастя і добра", диплом ІІ ступеня

Переможець II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Ніколіна К.- учениця 10-Б класу, - ІІ місце

Переможці II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

Ахмедова Р. - учениця 8-В класу, - І місце

Волікова М.- учениця 8-В класу, - ІІІ місце

Дипломант IV Обласної учнівської науково-практичної конференції Харківського територіального відділення МАН України

Куварзін О.- учень 11-Б класу

Переможець конкурсу «Мрії про Україну»

Іванова А. - учениця 4-В класу

Переможці турніру юних інформатиків

учнівська команда - ІІІ місце

Переможці ІІ (районного) туру ХІІ міського турніру юних географів

учнівська команда 10-11 класів - ІІІ місце

2018/2019 навчальний рік

Переможці районного етапу міського конкурсу-захисту учнівських проектів для учнів 3-6 класів "Харків очима небайдужих дітей"

Котляревська В., учениця 6-А класу, - номінація "Харків-мої крила", диплом ІІ ступеня

Ковальчик В., учениця 4-Б класу, - номінація "Харків-місто щастя і добра", диплом ІІІ ступеня

Переможці районного етапу предметної олімпіади випускників школи І ступеня "Путівка в науку"

Сафронов М., учень 4 - А класу - номінація "Математика" - ІІ місце

Лавошник Н., учень 4 - А класу - номінація "Математика" - ІІІ місце

Качалов В., учень 4 - Б класу - номінація "Природознавство" - І місце

Стаднікова А., учениця 4 -А класу - номінація "Природознавство" - ІІ місце

Дорошенко А., учениця 4 -А класу - номінація "Українська мова" - ІІ місце

Матющенко А., учениця 4 - Б класу - номінація "Українська мова" - ІІ місце

Переможці районного миротворчого фестивалю "Формат:Мир"

учнівський колектив - ІІ місце у номінації "Інсценізація пісні"

Переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

Бочарніков І., учень 9-Б класу - ІІІ місце

Переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Кумар А., учениця 9-Б класу - ІІІ місце

Переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Кумар А., учениця 9-Б класу - ІІ місце

Ніколіна К., учениця 9-Б класу - ІІІ місце

Сологуб-Йосеф М., учень 11-А класу - ІІІ місце

Переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Кулємічев С., учень 10-Б класу - ІІІ місце

Переможець ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

Ковальов В., учень 11-А класу - ІІІ місце

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Соболєва Д., учениця 11-А класу - ІІІ місце

Євсюкова О., учениця 11-Б класу - ІІІ місце

Кудінова А., учениця 11-Б класу - ІІ місце

Сахно А., учениця 10-Б класу - ІІІ місце

Віноградський Д., учень 10-Б класу - ІІ місце

Шарма П., учень 10-Б класу - ІІ місце

Манувуіке Д., учениця 10-Б класу - І місце

Кумар А., учениця 9-Б класу - ІІІ місце

Гурнані Н., учениця 9-Б класу - ІІ місце

Нікішина Д., учениця 9-Б класу - ІІІ місце

Мільохіна С., учениця 8-Б класу - ІІ місце

Самарін Г., учень 8-Б класу - ІІІ місце

Переможці районного фестивалю дитячого мистецтва "Зорепад" (номінація "Вокальне мистецтво")

Полякова К., учениця 2-А класу - лауреат ІІ ступеня;

Колєсніков В., учень 3-Б класу - лауреат ІІ ступеня.

Переможці ІІ (районного) етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

Капустіна С., учениця 7-А класу - ІІІ місце

Білоус М., учень 8-Б класу - ІІІ місце

Переможець районного конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Стежинами пам'яті»

Лєбєдєва С., учениця 9-А класу - диплом ІІІ ступеня в номінації "Музей краєзнавчого профілю"

Переможці конкурсу «Мрії про Україну»

Михайлова Є., учениця 6-А класу

Трусова М., учениця 2-А класу

Переможець конкурсу творчих робіт "Мандрівка центром Харкова"

Попова К., учениця 8-В класу - І місце

Переможці ІХ районного турніру юних біологів

учнівська команда 9-11 класів - ІІІ місце



2017/2018 навчальний рік

Переможець міського конкурсу "Учень року-2018" у номінації "Творча особистість року"

Нікулін М., учень 10-Б класу - І місце

Переможець ІV (всеукраїнського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Кудінова А., учениця 10 - Б класу - ІІ місце

Переможець районного етапу міського конкурсу-захисту учнівських проектів для учнів 3-6 класів «Харків очима небайдужих дітей»

Волошко М., учень 4-Б класу - ІІІ місце

Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2017/2018 навчальному році

Шарма П., учень 9 - Б класу - наукове відділення "МовознавствоЇ", секція: англійська мова - І місце

Гордієнко В., учениця 10 - А класу - наукове відділення "Хімія та біологія", секція: психологія - ІІ місце

Кучерова В., учениця 10 - А класу - наукове відділення "Історії", секція "Всесвітня історія" - учасник

Переможці районного етапу предметної олімпіади випускників школи І ступеня "Путівка в науку"

Бобрік А., учениця 4 - В класу - номінація "Математика" - ІІІ місце

Макурін І., учень 4 - А класу - номінація "Математика" - ІІІ місце

Драбінка Д., учень 4 - Б класу - номінація "Природознавство" - ІІІ місце

Переможець І (районного) туру міського конкурсу "Учень року - 2018"

Нікулін М., учень 10 - Б класу - номінація "Творча особистість року" - І місце

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Шарма П., учень 9 - Б класу - ІІ місце

Кудінова А., учениця 10 - Б класу - І місце

Переможці районного фестивалю "Формат:МИР"

учнівська команда 5-6 класів - диплом ІІ ступеня

Стипендіат Харківської міської ради«Кращий учень навчального закладу»

Абраамян Н., учениця 6-А класу

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Шарма П., учень 9 - Б класу - І місце

Манувуіке Д., учениця 9 - Б класу - ІІ місце

Кудінова А., учениця 10 - Б класу - І місце

Шагіна О., учениця 11 - Б класу - ІІ місце

Стадник П., учениця 11 - А класу - ІІ місце

Павліченко О., учениця 11 - А класу - ІІ місце

Волченко А., учениця 11 - А класу - ІІІ місце

Стипендіат народного депутата України В. Писаренка "Гордість Шевченківського району"

Нікулін М., учень 10-Б класу

Переможці VІІІ районного турніру юних географів

учнівська команда 9-11 класів - ІІІ місце

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Хохлов М., учень 8 - Б класу - ІІІ місце

Кучерова В., учениця 10 - А класу - ІІІ місце

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Кушнарьов А., учень 6 - В класу - ІІІ місце

Верба М., учень 6 - В класу - ІІІ місце

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови

Волченко А., учениця 11 - А класу - ІІ місце

Комериста О., учениця 10 - Б класу - ІІІ місце

Переможці районного етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Ревішвілі А., учениця 3-А класу

Матющенко А., учениця 3-Б класу

Бобрік А., учениця 4-В класу

Переможець І (районного) етапу конкурсу «Не жартуй з вогнем»

Михайлова Є., учениця 5-А класу - номінація «Художній твір» - ІІІ місце


2016/2017 навчальний рік

Переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Глезіна Д., учениця 11- Б класу - ІІІ місце

Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Глезіна Д., учениця 11 класу - І місце

Переможці районного етапу предметної олімпіади випускників школи І ступеня "Путівка в науку"

Новікова К., учениця 4 - В класу - номінація "Українська мова" - ІІІ місце

Бочаров А., учень 4 - В класу - номінація "Природознавство" - ІІІ місце

Смольянов Л., учень 4 - В класу - номінація "Математика" - ІІІ місце

Переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

Капустіна М., учениця 11 -А класу - ІІІ місце

Переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Подольська О., учениця 11 -А класу - І місце

Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2016/2017 навчальному році

Гордієнко В., учениця 9 - А класу - наукове відділення "Хімії та біологіЇ", секція: біологія людини - ІІІ місце

Стадник П., учениця 10 - А класу - наукове відділення "Мовознавство", секція: англійська мова - ІІ місце

Волченко А., учениця 10-А класу - наукове відділення "Мовознавство", секція: англійська мова - ІІ місце

Номінант районного етапу міського крос-культурного проекту "Марафон унікальних справ"

Івченко І., учениця 9 - Б класу - номінація "Друзі братів наших менших"

Стипендіат народного депутата України Валерія Писаренка "Гордість Шевченківського району"

Таранська О., учениця 6 - Б класу

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Соболєва Д., учениця 9 - А класу - ІІІ місце

Кудіярова Е., учениця 8 - А класу - ІІІ місце

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Шарма П., учень 8 - Б класу - ІІ місце

Кудінова А., учениця 9 - Б класу - ІІ місце

Подольська О., учениця 11 - А класу - ІІ місце

Воробйова В., учениця 8 - Б класу - ІІІ місце

Соболєва Д., учениця 9 - А класу - ІІІ місце

Шагіна О., учениця 10 - Б класу - ІІІ місце

Волченко А., учениця 10 - А класу - ІІІ місце

Капустіна М., учениця 11 - Б класу - ІІІ місце

Кібенко Е., учениця 11 - Б класу - ІІІ місце

Переможець ІІ (районного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

Капустіна С., учениця 5 - А класу - ІІІ місце

Переможець районного етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Новікова К., учениця 4 - В класу - ІІ місце

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови

Кудінова А., учениця 9 - Б класу - ІІ місце

Соболєва Д., учениця 9 - А класу - ІІІ місце

Іщенко Д., учень 9 - Б класу - ІІІ місце

Волченко А., учениця 10 - А класу - ІІІ місце

Капустіна М., учениця 11 - Б класу - І місце

Кібенко Е., учениця 11 - Б класу - ІІІ місце

Переможці загальноуніверситетського форуму веб-квестів «Історія рідного краю» англійською мовою в НТУ «ХПІ»

команда учнів 7-Б класу - III місце

Грімзіна К.

Крохмальна З.

Крохмальний Л.

Кумар А.

Смолянінов І.

Переможці VІІ районного турніру юних економістів

учнівська команда 10-11 класів - ІІІ місце

Переможці VІІ районного турніру юних математиків

учнівська команда 9-11 класів - ІІІ місце



2015/2016 навчальний рік

Переможці фестивалю дитячих екранних робіт Харківської міської організації учнівського самоврядування

Творчий колектив учнів - номінація "За оригінальне оформлення відеоряду екранного твору"

Переможець районного етапу міського конкурсу дружин юних пожежних

Команда "МогуЧиеСпасатели" - ІІІ місце

Переможець районного етапу міського конкурсу учнівських творчо-пошукових робіт "Мій родовід"

Глускіна О., учениця 10 -А класу - номінація "Родовід моєї сім'ї" - ІІ місце

Переможець XIV міської олімпіади випускників школи І ступеня "Путівка в науку"

Капустіна С., учениця 4 - А класу - номінація "За оригінальність мислення"

Переможець міського конкурсу "Учень року - 2016"

Капустіна М., учениця 10 - Б класу - номінація "Творча особистість року"

Переможці районного етапу предметної олімпіади випускників школи І ступеня "Путівка в науку"

Капустіна С., учениця 4 - А класу - номінація "Українська мова" - І місце

Коновалова А., учениця 4 - В класу - номінація "Природознавство" - ІІ місце

Верба М., учень 4 - Б класу - номінація "Математика" - ІІІ місце

Переможець І (районного) туру міського конкурсу "Учень року - 2016"

Капустіна М., учениця 10 - Б класу - номінація "Творча особистість року" - І місце

Ляпун Є., учениця 10 - А класу - номінація "Творча особистість року" - ІІІ місце

Татарінова А., учениця 10 - А класу - номінація "Творча особистість року" - дипломант

Переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови

Шагіна О., учениця 9 - Б класу - ІІІ місце

Переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та літератури

Капустіна М., учениця 10 - Б класу - ІІ місце

Стипендіат Харківської міської ради "Кращий учень навчального закладу" 2015/2016 навчального року

Семко В., учениця 10 - А класу

Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2015/2016 навчальному році

Семко В., учениця 10 - А класу - наукове відділення "Мовознавство", російська мова - 1 місце

Гур'єва А., учениця 10 - А класу - наукове відділення "Мовознавство", українська мова - 1 місце

Переможець VІІІ міського конкурсу знавців російської мови для учнів 8 - 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Семко В., учениця 10 - А класу - І місце

Переможець ІІ (районного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

Кумар А., учениця 6 - Б класу - ІІІ місце

Переможець районного етапу ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Капустіна С., учениця 4 - А класу - ІІ місце

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Кудінова А., учениця 8 - Б класу - І місце

Соболєва Д., учениця 8 - А класу - ІІ місце

Шагіна О., учениця 9 - Б класу - ІІ місце

Холодна К., учениця 10 - А класу - ІІ місце

Журавльова Т., учениця 11 - А класу - ІІ місце

Глезіна Д., учениця 10 - Б класу - ІІІ місце

Зайцева С., учениця 10 - Б класу - ІІІ місце

Капустіна М., учениця 10 - Б класу - ІІІ місце

Лебідь О., учениця 11 - А класу - ІІІ місце

Стипендіат народного депутата України Валерія Писаренка "Гордість Дзержинського району"

Капустіна С., учениця 4 - А класу

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови

Капустіна М., учениця 10 - Б класу - І місце

Волченко А., учениця 9 - А класу - ІІІ місце

Павличенко О., учениця 9 - А класу - ІІІ місце

Переможець VІІІ обласного фестивалю академічного вокалу «Слобожанська камерата»

Абраамян Н., учениця 4 - А класу

Переможці І (районного) етапу VІІІ міського конкурсу знавців російської мови

Кудінова А., учениця 8 - Б класу - ІІІ місце

Семко В., учениця 10 - А класу - І місце

Перкова О., учениця 11 - А класу - номінація "Кращий знавець граматики"

Переможці VІ міського турніру юних географів - ІІІ місце



2014/2015 навчальний рік

Переможець міського конкурсу "Шкільні завдання" математичного свята "Травневі наукові старти"

Плотницкий О., учень 4 - В класу, переможець міського конкурсу "Шкільні завдання" математичного свята "Травневі наукові старти" (ІІІ місце)

Переможець районного етапу міського конкурсу учнівських проектів «Харків-місто перспектив"

Моро А., учениця 4 - Б класу, переможець районного етапу міського конкурсу учнівських проектів «Харків - місто перспектив" в номінації "Харків - місто небайдужих дітей" (ІІІ місце)

Переможець V Конкурсу знавців російської словесності

Семко В., учениця 9 - А класу, нагороджена заохочувальним дипломом на V Конкурсі знавців російської словесності, що проходив у ХНУ імені В.Н. Каразіна

Переможці районного етапу предметної олімпіади випускників школи І ступеня "Путівка в науку"

Булгаков В., учень 4 - А класу - освітня галузь "Природознавство" - ІІІ місце

Куцин В., учень 4 - Б класу - освітня галузь "Математика" - ІІІ місце

Переможець ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2014/2015 навчальному році

Глезін Д., учениця 9 - Б класу - наукове відділення "Фізика і астрономія", аерофізика і космічні дослідження - І місце

Переможець обласного етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови

Мірошник А., учениця 11 - А класу - І місце

Переможці районного етапу ХХІІ Харківської обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій

Куварзіна М.В. - 4 диплома І ступеня

Токаренко А.Ю. - Диплом І ступеня

Маренич С.М. - Диплом ІІ ступеня

Миленька С.Л. - Диплом ІІ ступеня

Кравченко Е.А. - Диплом ІІІ ступеня

Ракецька С.М. - Диплом ІІІ ступеня

Лісковська В.Г. - Диплом ІІІ ступеня

Переможець районного туру професійного конкурсу "Учитель року-2015"

Ольшевська Ольга Володимирівна - переможець районного туру професійного конкурсу "Учитель року - 2015" у номінації "Українська мова та література"

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад в 2014/2015 навчальному році

Мірошник А., учениця 11 - А класу - переможець II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (1 місце)

Коломойська М., учениця 9 - А класу - переможець II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (3 місце)

Шагіна О., учениця 8 - Б класу - переможець II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (3 місце)

Зайцева С., учениця 9 - Б класу - переможець II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (3 місце)

Гребеннікова К., учениця 11 - А класу - переможець II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (3 місце)

Кузнєцова А. учениця 7 - Б класу - переможець II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови (3 місце)

Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2014/2015 навчальному році

Семко В., учениця 9 - А класу - наукове відділення "Мовознавство", російська мова - 1 місце

Кібенко Е., учениця 9 - Б класу - наукове відділення "Мовознавство", англійська мова - 2 місце

Капустіна М., учениця 9 - Б класу - наукове відділення "Мовознавство", англійська мова - 2 місце

Яшкина П., учениця 9 - А класу - наукове відділення "Мовознавство", англійська мова - 3 місце

Переможець ІІ (районного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

Кумар А., учениця 5 - Б класу, - переможець районного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка

Переможці ІІ (районного) етапу VІІ міського конкурсу знавців російської мови

Диплом ІІ ступеня:

Семко В., учениця 9 - А класу

Диплом ІІІ ступеня:

Некрасова Є., учениця 8 - Б класу

Холодна К., учениця 9 - А класу

Переможці ІІ (районного) етапу VІІІ міського конкурсу знавців української мови

Некрасова Є., учениця 8 - Б класу, переможець районного етапу VІІІ міського конкурсу знавців української мови (ІІІ місце)

Кiлькiсть переглядiв: 0