2017/2018 навчальний рік

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

Комериста Олена, учениця 10-Б класу (ІІІ місце)

Волченко Анастасія, учениця 11-А класу (ІІ місце)

Переможці районного етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Ревішвілі Аріна, учениця 3-А класу
Матющенко Анастасія, учениця 3-Б класу
Бобрік Анастасія, учениця 4-В класу

Переможець І (районного) етапу конкурсу «Не жартуй з вогнем»

Михайлова Єлизавета, учениця 5-А класу - номінація «Художній твір» - ІІІ місце


2016/2017 навчальний рік

Переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Глезіна Даніелла, учениця 11- Б класу - ІІІ місце

Переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Глезіна Даніелла, учениця 11 класу - І місце

Переможці районного етапу предметної олімпіади випускників школи І ступеня "Путівка в науку"

Новікова Карина, учениця 4 - В класу - номінація "Українська мова" - ІІІ місце

Бочаров Андрій, учень 4 - В класу - номінація "Природознавство" - ІІІ місце

Смольянов Лев, учень 4 - В класу - номінація "Математика" - ІІІ місце

Переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

Капустіна Маргарита, учениця 11 -А класу - ІІІ місце

Переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Подольська Олександра, учениця 11 -А класу - І місце

Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2016/2017 навчальному році

Гордієнко Валерія, учениця 9 - А класу - наукове відділення "Хімії та біологіЇ", секція: біологія людини - ІІІ місце

Стадник Поліна, учениця 10 - А класу - наукове відділення "Мовознавство", секція: англійська мова - ІІ місце

Волченко Анастасія, учениця 10-А класу - наукове відділення "Мовознавство", секція: англійська мова - ІІ місце


Номінант районного етапу міського крос-культурного проекту "Марафон унікальних справ"

Івченко Ірина, учениця 9 - Б класу - номінація "Друзі братів наших менших"

Стипендіат народного депутата України Валерія Писаренка "Гордість Шевченківського району"

Таранська Оксана, учениця 6 - Б класу

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Соболєва Діана, учениця 9 - А класу - ІІІ місце

Кудіярова Еліна, учениця 8 - А класу - ІІІ місце

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Шарма Пранав, учень 8 - Б класу - ІІ місце

Кудінова Анастасія, учениця 9 - Б класу - ІІ місце

Подольська Олександра, учениця 11 - А класу - ІІ місце

Воробйова Владислава, учениця 8 - Б класу - ІІІ місце

Соболєва Діана, учениця 9 - А класу - ІІІ місце

Шагіна Олександра, учениця 10 - Б класу - ІІІ місце

Волченко Анастасія, учениця 10 - А класу - ІІІ місце

Капустіна Маргарита, учениця 11 - Б класу - ІІІ місце

Кібенко Ємілія, учениця 11 - Б класу - ІІІ місце

Переможець ІІ (районного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

Капустіна Софія, учениця 5 - А класу - ІІІ місце

Переможець районного етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Новікова Карина, учениця 4 - В класу - ІІ місце

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови

Кудінова Анастасія, учениця 9 - Б класу - ІІ місце

Соболєва Діана, учениця 9 - А класу - ІІІ місце

Іщенко Дмитро Ігорович, учень 9 - Б класу - ІІІ місце

Волченко Анастасія, учениця 10 - А класу - ІІІ місце

Капустіна Маргарита, учениця 11 - Б класу - І місце

Кібенко Ємілія Романівна, учениця 11 - Б класу - ІІІ місце

Переможці загальноуніверситетського форуму веб-квестів «Історія рідного краю» англійською мовою в НТУ «ХПІ»

команда учнів 7-Б класу - III місце

Грімзіна Катерина

Крохмальна Злата

Крохмальний Лука

Кумар Аніта

Смолянінов Іван

Переможці VІІ районного турніру юних економістів

учнівська команда 10-11 класів - ІІІ місце

Переможці VІІ районного турніру юних математиків

учнівська команда 9-11 класів - ІІІ місце



2015/2016 навчальний рік

Переможці фестивалю дитячих екранних робіт Харківської міської організації учнівського самоврядування

Творчий колектив учнів - номінація "За оригінальне оформлення відеоряду екранного твору"

Переможець районного етапу міського конкурсу дружин юних пожежних

Команда "МогуЧие Спасатели" - ІІІ місце

Переможець районного етапу міського конкурсу учнівських творчо-пошукових робіт "Мій родовід"

Глускіна Олександра, учениця 10 -А класу - номінація "Родовід моєї сім'ї" - ІІ місце

Переможець XIV міської олімпіади випускників школи І ступеня "Путівка в науку"

Капустіна Софія, учениця 4 - А класу - номінація "За оригінальність мислення"

Переможець міського конкурсу "Учень року - 2016"

Капустіна Маргарита, учениця 10 - Б класу - номінація "Творча особистість року"

Переможці районного етапу предметної олімпіади випускників школи І ступеня "Путівка в науку"

Капустіна Софія, учениця 4 - А класу - номінація "Українська мова" - І місце

Коновалова Ангелина, учениця 4 - В класу - номінація "Природознавство" - ІІ місце

Верба Микола, учень 4 - Б класу - номінація "Математика" - ІІІ місце

Переможець І (районного) туру міського конкурсу "Учень року - 2016"

Капустіна Маргарита, учениця 10 - Б класу - номінація "Творча особистість року" - І місце

Ляпун Єлизавета, учениця 10 - А класу - номінація "Творча особистість року" - ІІІ місце

Татарінова Анастасія, учениця 10 - А класу - номінація "Творча особистість року" - дипломант

Переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови

Шагіна Олександра, учениця 9 - Б класу - ІІІ місце

Переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та літератури

Капустіна Маргарита, учениця 10 - Б класу - ІІ місце

Стипендіат Харківської міської ради "Кращий учень навчального закладу" 2015/2016 навчального року

Семко Владлена, учениця 10 - А класу

Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2015/2016 навчальному році

Семко Владлена, учениця 10 - А класу - наукове відділення "Мовознавство", російська мова - 1 місце

Гур'єва Анна, учениця 10 - А класу - наукове відділення "Мовознавство", українська мова - 1 місце

Переможець VІІІ міського конкурсу знавців російської мови для учнів 8 - 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Семко Владлена, учениця 10 - А класу - І місце

Переможець ІІ (районного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

Кумар Аніта, учениця 6 - Б класу - ІІІ місце

Переможець районного етапу ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Капустіна Софія, учениця 4 - А класу - ІІ місце

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Кудінова Анастасія, учениця 8 - Б класу - І місце

Соболєва Діана, учениця 8 - А класу - ІІ місце

Шагіна Олександра, учениця 9 - Б класу - ІІ місце

Холодна Катерина, учениця 10 - А класу - ІІ місце

Журавльова Таісія, учениця 11 - А класу - ІІ місце

Глезіна Даніелла, учениця 10 - Б класу - ІІІ місце

Зайцева Софія, учениця 10 - Б класу - ІІІ місце

Капустіна Маргарита, учениця 10 - Б класу - ІІІ місце

Лебідь Оксана, учениця 11 - А класу - ІІІ місце

Стипендіат народного депутата України Валерія Писаренка "Гордість Дзержинського району"

Капустіна Софія, учениця 4 - А класу

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови

Капустіна Маргарита, учениця 10 - Б класу - І місце

Волченко Анастасія, учениця 9 - А класу - ІІІ місце

Павличенко Ольга, учеиця 9 - А класу - ІІІ місце

Переможець VІІІ обласного фестивалю академічного вокалу «Слобожанська камерата»

Абраамян Наре, учениця 4 - А класу

Переможці І (районного) етапу VІІІ міського конкурсу знавців російської мови

Кудінова Анастасія, учениця 8 - Б класу - ІІІ місце

Семко Владлена, учениця 10 - А класу - І місце

Перкова Олександра, учениця 11 - А класу - номінація "Кращий знавець граматики"

Переможці VІ міського турніру юних географів - ІІІ місце



2014/2015 навчальний рік

Переможець міського конкурсу "Шкільні завдання" математичного свята "Травневі наукові старти"

Плотницкий Олександр, учень 4 - В класу, переможець міського конкурсу "Шкільні завдання" математичного свята "Травневі наукові старти" (ІІІ місце)

Переможець районного етапу міського конкурсу учнівських проектів «Харків-місто перспектив"

Моро Аріна, учениця 4 - Б класу, переможець районного етапу міського конкурсу учнівських проектів «Харків - місто перспектив" в номінації "Харків - місто небайдужих дітей" (ІІІ місце)

Переможець V Конкурсу знавців російської словесності

Семко Владлена, учениця 9 - А класу, нагороджена заохочувальним дипломом на V Конкурсі знавців російської словесності, що проходив у ХНУ імені В.Н. Каразіна

Переможці районного етапу предметної олімпіади випускників школи І ступеня "Путівка в науку"

Булгаков Віктор, учень 4 - А класу - освітня галузь "Природознавство" - ІІІ місце

Куцин Всеволод, учень 4 - Б класу - освітня галузь "Математика" - ІІІ місце

Переможець ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2014/2015 навчальному році

Глезін Даніела, учениця 9 - Б класу - наукове відділення "Фізика і астрономія", аерофізика і космічні дослідження - І місце

Переможець обласного етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови

Мірошник Анна, учениця 11 - А класу - І місце

Переможці районного етапу ХХІІ Харківської обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій

Куварзіна М.В. - 4 диплома І ступеня

Токаренко А.Ю. - Диплом І ступеня

Маренич С.М. - Диплом ІІ ступеня

Миленька С.Л. - Диплом ІІ ступеня

Кравченко Е.А. - Диплом ІІІ ступеня

Ракецька С.М. - Диплом ІІІ ступеня

Лісковська В.Г. - Диплом ІІІ ступеня

Переможець районного туру професійного конкурсу "Учитель року-2015"

Ольшевська Ольга Володимирівна - переможець районного туру професійного конкурсу "Учитель року - 2015" у номінації "Українська мова та література"

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад в 2014/2015 навчальному році

Мірошник Анна, учениця 11 - А класу - переможець II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (1 місце)

Коломойська Марія, учениця 9 - А класу - переможець II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (3 місце)

Шагіна Олександра, учениця 8 - Б класу - переможець II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (3 місце)

Зайцева Софія, учениця 9 - Б класу - переможець II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (3 місце)

Гребеннікова Катерина, учениця 11 - А класу - переможець II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови (3 місце)

Кузнєцова Анна учениця 7 - Б класу - переможець II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови (3 місце)

Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2014/2015 навчальному році

Семко Владлена учениця 9 - А класу - наукове відділення "Мовознавство", російська мова - 1 місце

Кібенко Емілія учениця 9 - Б класу - наукове відділення "Мовознавство", англійська мова - 2 місце

Капустіна Маргарита, учениця 9 - Б класу - наукове відділення "Мовознавство", англійська мова - 2 місце

Яшкина Поліна, учениця 9 - А класу - наукове відділення "Мовознавство", англійська мова - 3 місце

Переможець ІІ (районного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

Кумар Аніта, учениця 5 - Б класу, - переможець районного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка

Переможці ІІ (районного) етапу VІІ міського конкурсу знавців російської мови

Диплом ІІ ступеня:

Семко Владлена, учениця 9 - А класу

Диплом ІІІ ступеня:

Некрасова Євгенія, учениця 8 - Б класу

Холодна Катерина, учениця 9 - А класу

Переможці ІІ (районного) етапу VІІІ міського конкурсу знавців української мови

Некрасова Євгенія, учениця 8 - Б класу, переможець районного етапу VІІІ міського конкурсу знавців української мови (ІІІ місце)

Кiлькiсть переглядiв: 28