Громадське обговорення проект закону "Про повну загальну середню освіту"

Міністерство освіти та науки України винесло на громадське обговорення проект закону «Про повну загальну середню освіту». Документ визначає нові механізми доступності у здобутті повної загальної середньої освіти, формування мовного середовища, усунення дискримінації, створення умов для забезпечення індивідуальної освітньої траєкторії учнів тощо.

У документі окреслено зміст державних стандартів та освітніх програм, визначено питання фінансової і управлінської автономії закладів загальної середньої освіти, передбачено нові підходи до обрання, призначення та звільнення директора школи, визначення повноважень органів самоврядування, зокрема й органів батьківського самоврядування.

Міністерство освіти і науки України запрошує громадськість до активного обговорення документу і просить всі зауваження та пропозиції до нього надсилати до 1 червня 2018 року на електронну адресу zakon@mon.gov.ua.

З сайту kharkivosvita.net.ua