Правила прийому до закладу освіти

Наказ МОН від 16.04.2018 №367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти", затвердженим наказом Міністерства освіти i науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 р. за № 564/32016.
Лист-роз`яснення МОН "Щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"
Лист Міністерства освіти і науки України від 16.04.2022 № 1/4202-22"Щодо зарахування до 1-го класу закладів загальної середньої освіти"

Зарахування учнів до закладу освіти здійснюється без проведення конкурсу і відповідно до території обслуговування.

Зарахування учнів до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його директора.

Зарахування дитини до 1 класу відбувається на підставі:
1. Заяви батьків (одного з батьків)
2. Свідоцтво про народження (оригінал та копія).
3. Форма № 086-1/о“Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду” (відповідно до Наказу МОЗ № 682 від 16.08.2010 року. “Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів”, листа МОЗ № 111-01/89 від 29 березня 2018 року “Щодо медичних довідок для відвідання закладів освіти”)
4. Документів, що підтверджують першочергове зарахування (оригінал та копія).

До першого класу зараховуються діти з шести років.

Іноземці та особи без громадянства зараховуються до закладу освіти відповідно до законодавства України та міжнародних договорів.

У разі переходу учня до іншого закладу освіти для здобуття загальної середньої освіти у межах міста Харкова батьки або особи, які їх замінюють, подають до закладу заяву із зазначенням причини переходу та довідку, що підтверджує факт зарахування дитини до іншого закладу.

Інформація щодо роботи з вебсайтом "Портал електронних сервісів міста Харкова"

Інструкція

Формуй довідки про реєстрацію місця проживання та склад сім'ї онлайн

/Files/images/rzne/Презентация Microsoft PowerPoint (2).jpg

Відповідно до п. 2.4 наказу ДО ХМР від 29.12.2023 № 204 "Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків до 1-х класів у 2024 році" вважати 08.04.2024 датою початку приймання заяв до 1-х класів 2024/2025 навчального року.

На сайті "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти" https://school.isuo.org/ батьки майбутніх першокласників можуть подати заявку на вступ дитини до ліцею