/Files/images/№4.jpg У 2005 році рішенням сесії Харківської міської ради закладу присвоєно статус спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови. Розроблено Концепцію розвитку на 2006-2015 роки, яка визначає створення двомовної школи.
З 2006 року педагогічний колектив працює над перетворенням школи в освітній заклад, де б функціонувала двомовна система освіти.
Тобто, предмети як природничого, так і гуманітарного циклів поряд з рідною мовою викладалися б на професійному рівні англійською мовою - мовою міжнародного спілкування. Процес впровадження системи двомовної школи розділений на два етапи: перший етап - 2006-2009 роки, другий етап - 2010 - 2015 роки.
/Files/images/№5.jpg

На першому етапі становлення двомовної школи, головним завданням є підготовка педагогічних працівників, які б були здатні викладати базові предмети англійською мовою. Шкільне методичне об'єднання вчителів іноземних мов налічує 16 педагогів: учитель-методист-1, спеціаліст вищої категорії - 3, спеціаліст першої категорії -3, спеціаліст другої категорії - 5, фахівців, стаж роботи яких не перевищує три роки - 5.
Учителями англійської мови, Куварзіною М.В. та Томаєвою В.І., за останні три роки видано 19 методичних посібників, планів-конспектів уроків, збірників задач для самостійної роботи, зошитів для тематичного оцінювання, робочих зошитів та прописів з англійської мови Starter Enjoy English . Майже всі роботи отримали Гриф Міністерства освіти і науки України. Роботи з методики викладання англійської мови, представлені на обласній виставці-ярмарку Куварзіною М.В, отримали чотири дипломи першого ступеня.

/Files/images/печ книги.jpg

/Files/images/и.jpg Протягом останніх п'яти років у закладі працює Школа майбутнього першокласника, де заняття ведуться вчителями початкових класів та англійської мови. Метою роботи цієї школи є виявлення дітей, які мотивовані на вивчення кількох іноземних мов і здатні вчитися за програмами двомовної школи.Педагогічний колектив намагається створювати умови позитивної мотивації навчання і максимального розкриття творчого потенціалу особистості в процесі оволодіння учнями іноземною мовою як засобом міжнародного спілкування.
/Files/images/к.jpg У початковій школі розпочато проведення уроків музичного мистецтва англійською мовою. В основній школі уроки математики, природознавства, хімії та біології також вивчаються англійською мовою.Протягом останніх років у школі працює профільний табір "Літні відкриття" для учнів 1-5 класів, де діти не лише оздоровлюються, а й вдосконалюють знання англійської та німецької мов.

Старшокласники вдосконалюють навички практичного володіння англійською та німецькою мовами в лінгвістичних школах Англії і під час туристичних подорожей по країнах Європи.

/Files/images/IMG_2197.JPG /Files/images/IMG_1880 - копия.jpg

/Files/images/IMG_1912.JPG

Школярі забезпечені новітніми навчальними посібниками та додатковою навчально-методичною літературою Британських видавництв MacMillan: English world (для учнів 1-9 класів), Gate Way (для учнів 9-10 класів), Laser (для учнів 11 класів). Використовуються навчальні матеріали американської програми School of Tomorrow.

/Files/images/201288144851600.jpg

Із захопленням діти грають у шкільному театрі, беруть участь у щорічних фестивалях "Країни світу", співають у хорі "WOW Kids".

/Files/images/р.jpg /Files/images/т.jpg

/Files/images/с.jpg

У нашому закладі цікаво як вчитися, так і працювати!

/Files/images/ф.jpg