День пам'яті жертв Голодомору

/Files/images/Buklet_holodomor_ukr_01.pdf.jpg

День пам'яті жертв голодоморів— щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні. У церемоніальних заходах біля Меморіального знаку «Свічка пам'яті» в Києві також беруть участь перші особи держави, керівники іноземних країн, парламентів та міжнародних організацій, урядовці з різних країн, дипломати, представники релігійних конфесій, регіональні делегації, громадські і культурні діячі, свідки Великого Голоду.

У закладі освіти щорічно проходять тематичні заходи: вшанування пам'яті безневинно померлих українців у 1932-1933 роках "Запалюємо пам'яті свічу". Учні школи переглядають відео-спогади очевидців голодоморів, архівні матеріали того часу, які тривалий період не оприлюднювались та готують виступи з даної тематики.

/Files/images/zahodi/Голодомор, 2020р.jpg

/Files/images/голодомор, 2017.png