Наша школа стала учасником міжнародної програми eTwinning Europe Європейської Комісії, яка наразі об’єднує 1 мільйон вчителів та 234000 шкіл Європи. Вона була створена у 2005 році з метою розвитку співпраці європейських шкіл шляхом реалізації спільних навчальних проєктів, інтегрованих в освітній процес.

Україна долучилася до програми в 2013 році в рамках програми Східного партнерства ЄС. Участь у програмі дає унікальну можливість учням

- підвищувати рівень знань з іноземних мов, ІКТ та інших предметів;

- успішно розвивати навички та компетенції XXI століття;

- розширювати свої знання про культуру та традиції народів Європи та знайомити європейських школярів з сучасним життям, культурою та традиціями України.

Осі факти успішності цієї програми в Україні:

В 2013 році до програми долучилися 218 вчителів та 77 шкіл. В 2022 році українська спільнота eTwinning налічували 3248 вчителів та 1664 школи.

В 2014 році українські ітвінери реалізували 122 навчальні проєкти, а в 2022 році - 5734 проєкти.

В 2013 році вчителі отримали 18 European Quality Labels, а в 2022 - 224 European Quality Labels.

Ці відзнаки отримують за проєкти найкращої якості, які відповідають 5 критеріям:

- педагогічна новизна

- інтеграція в навчальний процес

- широке використання цифрових інструментів для створення спільних продуктів

- доказова документація, якапідтверджує міжнародну співпрацю учнів і вчителів, учасників проєкту

- публічність проєктної діяльності

Найкращі європейські школи отримують звання eTwinning Schools. В Україні таке звання отримали 29 шкіл.

Українські вчителі також щорічно виборюють найвищу нагороду European Prize, беруть участь у різних професійних міжнародних конференціях, обмінюючись досвідом з європейськими вчителями.

Програма eTwinning надає широкі можливості для дистанційного навчання, для залучення учнів і вчителів з усіх куточков України, великих і малих міст і сіл, до розвитку міжнародних зв’язків школярів з країнами Європи, що створює рівні можливості дітям різного рівня знань в отриманні якісної сучасної освіти. Особливу ефективність програма eTwinning підтвердила під час дистанційного навчання у часи пандемії та війни, перетворилась на всеєвропейську школу з необмеженими можливостями.

Перший проєкт в рамках програми eTwinning, в якому наша команда приймає участь, - "A Musical Journey". В проєкті приймають участь 12 країн, серед яких Туреччина, Азербайджан, Греція, Літва, Болгарія, Боснія-Герцоговіна, Румунія, Італія, Польща, Молдова, Грузія. Учасники проєкту - діти 9-13 років - створювали ігри, зустрічалися онлайн зі своїми партнерами, дізнавалися про культури країн, співали пісні, шукали інформацію, створювали міжкультурну музичну книгу та музичний журнал. Цей проєкт отримав дві відзнаки: National Quality Label та European Quality Label, що засвідчує якість та успішність проєкту за європейськими стандартами.

/Files/images/ENGLISH_THE_BEST/eTwinning/chrome-capture-2024-3-12 (1).png

/Files/images/ENGLISH_THE_BEST/eTwinning/chrome-capture-2024-3-12 (2).png