/Files/images/54f316109a7a.jpg

Школа майбутнього першокласника

Щорічно з жовтня по квітень працює школа майбутнього першокласника.
Традиційно заняття складається з трьох частин:
розвитку мовлення,
англійської мови та
логіки.

Курс англійської дає можливість за допомогою гри сформувати у дітей основні вміння та навички, поповнити словниковий запас, допомагає закласти у дітей основи говоріння і здатність сприйняття мови на слух, вчить азам граматики, а головне, прищеплює інтерес до вивчення мови.

Заняття з розвитку мовлення та логіки складаються з захоплюючих ігор, веселих римовок, завдань на кмітливість, пісень з рухами, розмальовок та вправ, які поліпшать увагу, пам'ять, мову дитини, закладуть надійну основу майбутніх знань.

Діти, готові до школи, повинні робити набагато більше, ніж просто вчитися: вони повинні вміти взаємодіяти з іншими дітьми, виконувати вказівки вчителя і нормально функціонувати в класі.

Шановні батьки!/Files/images/index1.jpg

Ви можете взяти участь в Інтернет-зборах для батьків майбутніх першокласников, що проходять з ініціативи
Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації
з1 березня по 31 березня 2018 року.
Посилання на строрінку "Інтернет-збори для батьків майбутніх першокласников" розміщено на сайті Комунального вищого навчального закладу "Харківська академія неперервної освіти"