/Files/images/эмблема 001_1.jpg

Робота шкільного Євроклубу "Chance"
під кураторством вчителів кафедри іноземних мов

Одним з основних аспектів роботи в рамках шкільного Євроклубу є співпраця з міжнародною, незалежною, неполітичною студентською організацією AIESEC, яка об'єднує 50000 студентів в більш ніж 1600 університетах 107 країн світу з метою встановлення добросусідських відносин між країнами, розширення кругозору, розвитку лідерських якостей молоді, підвищення мотивації і сприяння більш поглибленого вивчення іноземних мов. Щорічно AIESEC виступає організатором різноманітних проектів, заснованих на міжнародній кооперації. Протягом досить тривалого співробітництва нашій школі пощастило взяти участь у багатьох з них.Серед перших проектів, можна відзначити проект для 8-11 класів «Career Development Time», який полягав у тому, щоб допомогти майбутнім студентам з вибором свого роду діяльності та професії, проінформувати про можливі місця навчання і роботи, ознайомити школярів з іноземними культурами, підвищити розмовний рівень володіння англійською мовою, виховати лояльність до представників інших культур, мотивувати школярів зробити своє життя більш активною, активізувати лідерські якості серед школярів, а також сприяти розвитку їх потенціалу.

Через деякий час нам випала можливість взяти участь у проекті «Time for English», який був націлений на роботу з дітьми 8-14 років. Ідея проекту полягала в тому, щоб шляхом інтерактивних і комунікативних методів навчання познайомити дітей з іншими культурами через історію та національні традиції, таким чином розширюючи їх кругозір і сприяючи отриманню цінних практичних знань з іноземної мови.

Беручи участь у проектах «Health Care» і «Healthy Nation», ми раді були вітати іноземних гостей, членів організації AIESEC з різних країн, які приїхали на Україну поділитися набутим досвідом і пропагувати спорт і здоровий спосіб життя серед молоді нашої держави.

Наступним проектом для нас став проект «Score your Goals». Цей проект був також спрямований на висвітлення аспектів здорового способу життя, командної роботи та залучення молоді до спорту. Паралельно з теоретичними заняттями під керівництвом іноземних стажерів проводилися футбольний турнір між командами школярів та змагання груп підтримки.

Також не можна не відзначити проект «World Without Borders», спрямований на поширення культурної обізнаності серед молоді 14-16 років, мотивацію учнів до самопізнання і розвитку, ознайомлення школярів з ідеєю толерантності та культурного різноманіття, створення істотного внеску в розвиток учнів в найкоротші терміни.

Беручи участь в такого роду проектах ми безумовно сприяємо розвитку міжнародних відносин нашої школи з всесвітніми організаціями, підтримуємо процес ознайомлення школярів з іноземними культурами, а також, що є для нас пріоритетним, всіляко намагаємося підвищити і удосконалити розмовну рівень володіння англійською мовою.

/Files/images/ENGLISH_THE_BEST/evroklub/евро5.jpg

/Files/images/ENGLISH_THE_BEST/evroklub/евро6.jpg