Міжнародне співробітництво

Вчителі англійської та німецької мов є постійними слухачами конференцій, підвищення кваліфікації, вебінарів від видавництв Macmillan, Cambridge Assessment, Pearson, Dinternal, Oxford.

Влітку 2023 року учні 5-А, 7-В та 10-А класу мали змогу поспілкуватися з волонтером з Нідерландів Jelmer Postma під час спільного заходу Євроклубів “Шанс” та “Insight”, м.Чугуїв, та під час освітньої подорожі в Закарпаття.

В 2022-2023 навчальному році учні 5-А та 7-В класів взяли участь у міжнародному проєкті eTwinning “A Musical Journey”. Проєкт об’єднав 25 команд з 12 країн країн.

Вчителі школи пройшли курс професійного розвитку від British Council: Бут І.В., Дементьєва М.В. - "Teaching and Learning in Difficult Times" у Закопане та Кракові, Польща, Куварзіна М.В. - "TeachingEnglish: Teaching Pathways: Online skills for 21st century teachers", Бут І.А. - "Професійний розвиток вчителя іноземної мови відповідно до положень концепції "Нова українська школа".

В рамках співробітництва школи з видавництвом Macmillan Куварзіна М.В. взяла участь у Global Teachers' Festival 2023.

Бут І.В. взяла участь у тренінгу "GO English: Hybrid Teaching with VOA Learning English" від Voice of America та GoGlobal Ukraine, Куварзіна М.В. - у практичної онлайн конференції для освітян "Освітній фронт. Непроговорене" від GoGlobal та курсу ”Ukraine Workshop Series” від NEAS, Австралія.

В 2021/2022 н.р. розпочато співробітництво з Multicultural Association of Greater Moncton Area (MAGMA), Монктон, Канада.

В рамках співробітництва заплановані:

• онлайн конференції
  • відеофести
  • онлайн бесіди на запропоновані теми

В рамках програми міст-побратимів Харків - Цінціннаті розпочато проєкт, в якому приймають участь декілька шкіл міста Харкова, Friendship Journey.

В планах проєкта:

• спілкування класами та групами
  • Zoom конференції
  • листування між учнями
  • мост дружби між учнями та вчителями

/Files/images/ENGLISH_THE_BEST/mizh1.jpg

/Files/images/ENGLISH_THE_BEST/mizh2.jpg