Пізнавально-краєзнавчий онлайн-екскурс «Діти єднають країни. Пізнаємо Україну разом»

Національна бібліотека України для дітей, Національна дитяча бібліотека ім. Іона Крянге (Кишинеу, Республіка Молдова), Національна секція Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги UA_IBBY, Національна секція IBBY в Республіці Молдова запрошують українських дітей та учнівську молодь віком від 6 до 18 років до створення пізнавально-краєзнавчого онлайн-екскурсу «Діти єднають країни. Пізнаємо Україну разом».

Основні завдання Екскурсу: полікультурне виховання дітей у дусі миру й толерантності; розвиток творчих здібностей; спонукання учасників до вивчення культури, звичаїв та традицій інших країн та народів; сприяння гуманному міжнародному спілкуванню.

Екскурс триватиме онлайн з 13 березня по 16 листопада (Міжнародний день толерантності).

З умовами екскурсу можна ознайомитись за посиланням.

Організаційно-методичне забезпечення і загальну координацію проведення Екскурсу здійснює Національна бібліотека України для дітей.