ХСШ № 132 - "Заклад освіти - учасник програми Google for Education"

Наша школа отримала спеціальний статус «Google for Education Participating School»!

Сфера освіти зазнала сильних змін в умовах воєнного стану. Усі ми продовжуємо вчитися жити в цих нових умовах. Це виклик не тільки для дітей, батьків, а й для вчителів.

Самоосвіта та підвищення кваліфікації - невід'ємні складові педагогічної діяльності. Модель сучасного вчителя передбачає готовність до застосування нових освітянських ідей, здатність постійно навчатися.

Одним з найбільш ефективних засобів підвищення професійної компетентності вчителя вбачаємо у самоосвітній діяльності.

Для успішної, передової та ефективної організації дистанційного навчання в умовах воєнного стану учителі закладу у 2022/2023 навчальному році долучилися до програми «Цифрові інструменти Google для освіти». Навчання проводилося за підтримки Міністерства освіти і науки України та Google Україна. Організатор - Академія цифрового розвитку.

Наш заклад освіти отримав спеціальний статус "Заклад освіти - учасник програми Google for Education" та сертифікат досягнень від платформи Google!!!