Громадське обговорення змін до порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до закладів освіти

Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт змін до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних і комунальних закладів для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.05.2018 за № 564/32016.

Завантажити текст проєкту можна за посиланням.

Також МОН пропонує ознайомитися з порівняльною таблицею до проєкту наказу.

Внесені зміни забезпечать приведення чинного Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних і комунальних закладів для здобуття повної загальної середньої освіти до вимог Закону України «Про повну загальну середню освіту» та визначення порядку тимчасового переведення здобувачів освіти до інших закладів для здобуття повної загальної середньої освіти в умовах дії воєнного стану в Україні з подальшим відновленням навчання у закладі освіти, в якому вони навчалися до вимушеного переселення чи виїзду за кордон.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту приймаються до 21 вересня 2023 року.