Обговорення стратегії реформи старшої профільної школи

Міністерство освіти і науки України у партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» та широким долученням експертного середовища, територіальних громад, бізнесу та громадськості розпочало процес розроблення стратегічного плану впровадження реформи старшої профільної школи.

Формування старшої профільної школи передбачає створення академічних і професійних ліцеїв, розроблення відповідної нормативної правової бази, оновлення змісту освіти та формування мережі закладів загальної середньої та професійної освіти на регіональному та місцевому рівнях тощо.

До експертного обговорення напрямів стратегічного плану впровадження реформи на першій стратегічній сесії із шести запланованих були залучені понад сто експертів у сфері освіти, представників асоціацій органів місцевого самоврядування, громадських організацій, департаментів освіти та науки України, бізнесових об’єднань.

Більш детально на сайті МОН України.