20 березня – Міжнародний День щастя!

20 березня – Міжнародний День щастя! Історія свідчить, що День щастя – відносно нове свято. Його затвердили 2012 року в ООН.

У житті кожний мріє бути щасливим, і кожний розуміє щастя по-своєму. Люди всі різні, а це означає, що їхні інтереси та цілі теж різні. Саме від нас залежить поняття щастя. Зараз надважливою складовою щастя для більшості українців є родинний затишок, можливість бути поруч з рідними, вірні друзі, які підставлять плече і нададуть мудру пораду, коли потрібна допомога і підтримка. Але для повного відчуття щастя нам потрібні мир та спокій, можливість жити без тривог та переживань за близьких, можливість будувати плани і мріяти! Сподіваємось, що наше найбільше щастя ще попереду - це мир у нашій незалежній Україні! І після нашої Перемоги, ми з впевненістю скажемо – МИ ЩАСЛИВІ!!!

З нагоди Міжнародного Дня щастя за ініціативи ДЮГОХЛ№ 89 «САМ-89» учні ліцею долучилися до заходу «День щастя», у якому учні з дитячою безпосередністю та дорослою мудрістю відповідали на риторичне запитання: «Що для тебе щастя?» та брали участь у художньому проєкті «Щасливе місто!».

Районне свято «День Щастя»

Художній проект Щасливе місто

/Files/images/зображення_viber_2024-03-19_20-51-44-229.jpg