Національний форум щодо реформування старшої профільної середньої освіти

З 2027 року в Україні почнеться реалізація реформи профільної середньої освіти. Її мета — індивідуалізувати освіту в старшій школі, забезпечити свободу вибору та наблизити її до потреб кожного учня й учениці. Учні зможуть обирати напрям навчання, курси та предмети, а школи проводитимуть якісну профорієнтаційну роботу та будуть відгукуватися на потреби учнівства в тих чи тих курсах.

Така реформа потребує зміни змісту освіти та підходів до організації освітнього процесу. Тому з 2025 року Міністерство освіти і науки України почне пілотувати моделі профілізації, навчальні програми та матеріали.

3-4 квітня відбудеться дводенний форум «Реформування старшої профільної середньої освіти (академічні ліцеї)», пропонуємо дізнатися більш детально про це, доєднавшись до перегляду форуму наживо:

Більш детально за покликанням.