Виховна діяльність

/Files/images/rzne/1630686364_2-papik-pro-p-uchebnie-detskie-risunki-2.jpg

Основою виховного процесу у закладі є людина як найвища цінність. Виховна система закладу - це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання. У школі відбувається моральне становлення учнів, формування в них творчого мислення, відповідальності.

Виховна робота в нашій школі побудована згідно з Законом України “Про повну загальну середню освіту”, Державною національною програмою “Освіта”, програмою «Основні орієнтири виховання учнів 1-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України» та нормативно-правовим документам, рекомендованими Міністерством освіти і науки України

/Files/images/rzne/svd.jpg

У контексті нових викликів, які постали перед країною, педагогічним працівникам необхідно переглянути практику виховної роботи та захисту дітей в закладі освіти: слід зробити все, що допоможе дітям відновити відчуття безпеки; потрібно бути готовими до непростих запитань з боку школярів. Учні мають відчувати, що вчителі готові їх вислухати, допомогти проаналізувати відчуття та досвід.

Посилення національно-патріотичного характеру навчання та виховання передбачає використання у виховній роботі з учнями кращих традицій та звичаїв українського народу.

Важливим в питаннях профілактики дитячої жорстокості та насильства є:

• створення безпечного середовища для дітей в закладі, спокійного мікроклімату в класному колективі;
  • допомога дітям відчути безпеку, подолати негативні емоції, налагодження діалогу з учнями;
  • посилення національно-патріотичного характеру навчання та виховання;
  • проведення належного сімейного виховання, відродження сімейних цінностей, підвищення ваги виховної функції сім’ї та підняття її авторитету, підготовка підростаючого покоління до дорослого, сімейного життя.
Про стан виховної роботи у 2019 році

Про стан виховної роботи у 2020 році

Про стан виховної роботи у 2021 році

Про стан виховної роботи у 2022 році

Звіт з виховної роботи за 2022/2023 н.р.