Сучасні тенденції розвитку системи освіти в Україні пов’язано з оновленням та вдосконаленням змісту освіти, модернізацією і організацією педагогічного процесу, спрямованого на надання допомоги дитині в її своєчасному соціальному розвитку в процесі соціалізації.

Соціалізація – це формування в дітях, як мінімум, почуття лояльності і, як максимум, розуміння свого шляху, визначення власного місця в суспільстві.

Процес соціалізації носить особистісний характер. Кожен етап розвитку дитини має свої особливості, тому робота на кожному етапі (початкова, середня, старша школа) здійснюється різними засобами. Кожне професійне об’єднання вчителів (ШМО) працювали над методичною темою: «Підвищення якості освіти шляхом забезпечення успішної соціалізації учнів та вихованців закладів освіти району».

За цей період учителі школи взяли участь у Міжнародних, Всеукраїнських, обласних, міських та районних педагогічних заходах, провели низку семінарів, практичних занять, методичних лабораторій для вчителів Шевченківського району.

Результати методичної роботи вчителів Харківської спеціалізованої школи № 132 за 2016-2021 навчальні роки представлені в «Звітах методичних об’єднань».

Банк публікацій

Участь у конкурсах та фестивалях за 2016-2021

Колективні форми роботи у 2016-2021

Узагальнення ефективного досвіду роботи за 2016-2021